ygs çözümleri
 
özgül yayınları
özgül yayınları dershanesi
   
  ÖZGÜL YAYINLARI 1990 yılında Naki ÖZGÜL tarafından kuruldu.

Naki Özgül, İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji-Kimya bölümünü bitirdi. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı lisede çalışırken TÜBİTAK – Liseler Arası Proje Yarışma’sında öğretmen olarak ödül aldı. İstanbul’un en seçkin dershanelerinden birinde, on yıl boyunca üniversiteye hazırlık dersleri verdi. Bu dönemde üniversiteye hazırlık Biyoloji kitapları yazdı. Yayın hayatına başladığında ise MEB tarafından onaylı lise ders kitapları yazdı.

Özgül Yayınları,1990’dan bu güne, ilkokul öğrencileri için kaynak kitaplar, ortaokul öğrencileri için kolejlere ve Anadolu Liselerine, Fen Liselerine, Askeri Liselere giriş sınavları hazırlık kitapları ve soru bankaları, üniversiteye hazırlanan gençlerimiz için ÖSS-ÖYS, YGS-LGS kitapları yayımlamıştır.

Bütün kitap, kaynak, test ve sınavlarımız, alanlarında yetkin, donanımlı ve deneyimli öğretmenlerimiz  tarafından, bilimsel ve deneysel yöntemlere uygun olarak hazırlanmaktadır. Yayınevimiz; bilimsel gelişmelere, değişen eğitim anlayışlarına ve müfredat programındaki değişikliklere, yenilenen sınav sistemlerine uygun olarak güncellenen bilgi ve değişikliklerle kaynaklarını ve ürünlerini her yıl yenileyerek yayımlamaktadır.

Bilimin ve eğitim pedagojisinin temel ilkelerinden taviz vermeden çalışan yazar kadromuz, Türkiye’nin seçkin okullarında ve dershanelerinde görev almış, alanında yetkin öğretmen ve eğitimcilerden oluşmaktadır. Bu kadro, her kaynak, kitap ve yayında, öğrencilerin yaş gruplarını, anlama seviyelerini gözeterek onlara uygun dil ve anlatımla, bilgi düzeylerini ölçen ve geliştiren yöntemler kullanılmaktadır.

Her alanda nitelikli olmayı amaçlayan yayınevimiz, içerik kadar, kâğıt, baskı ve cilt konusunda da standartların üstünde ürünler yayımlamaktadır. Bu nitelikli yayınlarımızı, Türkiye’nin her yerinde, seçkin kitapçılarda ve kırtasiyecilerde bulabilirsiniz. Bize telefonla veya internet üzerinden ulaşabilir, sitemize girerek isteklerinizi bildirebilirsiniz.

Yayınlarımız, Türkiye’nin her noktasına, makul fiyatlarla ve en kısa zamanda, güvenilir kargo şirketleriyle gönderilmektedir. Dileyen öğrenci, öğretmen ve kuruluşlar, sitemizdeki istek formunu doldurarak diledikleri ürünü sipariş edebilirler.

HER ZAMAN, HER YERDE, HER KOŞULDA   bir  “tık” kadar yanı başınızdayız.

 

 
ygs hazırlık