ygs çözümleri
 
 
 
KONU ÖZETLİ 8.SINIF TÜM MATEMATİK KONULARINA GÖRE ÇIKMIŞ SORULAR VE ÇÖZÜMLERİSevgili Öğrenciler,

Elinizdeki bu kitap, 8.sınıf Merkezi Sınavlara hazırlanmanızda önemli bir başvuru kaynağıdır. Bu kitapta, değişik 25 sınavda çıkmış MATEMATİK sorularını, hem çözümleriyle hem de (ilk kez) bu soruları ilgilendiren konu anlatımlarıyla bulacaksınız.

Yeni Merkezi Sınavlara hazırlanmanızda bu kitap, temel başvuru kitabı niteliğindedir. Yeni sınavlarda işlediğiniz konulardan sorumlu tutulacaksınız.

Siz 8. sınıf öğrencilerine önerimiz, bu kitapla çalışırken, önce işlediğimiz konuların sorularını yanıtlayınız. Yanıtlayamadığınız, yanlış yanıtladığınız, zorlandığınız soruların çözümlerini dikkatlice okuyunuz. Kısa soru çözümleri sizin için yeterli olmuyorsa alan bilginiz (konuyu kavrama) eksik demektir. Bu durumda, çarpıcı örneklerle desteklenmiş konu anlatımlarına dönmelisiniz. Konuyu okurken, özellikle örneklere bakarak konuyu kavramaya çalışınız ve ardından, yanıtlayamadığınız, zorlandığınız soruya tekrar bakınız. Bu yöntemi kullandığınızda, göreceksiniz ki konuyu kavrayarak ilgili soruları, zorlanmadan ve kısa zamanda çözeceksiniz.

İlk kez, KONU ANLATIMI ile hazırladığımız bu SORU BANKASI, sadece 8. sınıfların değil, 5.6.7. sınıf öğrencilerinin de yararlanabileceği bir başvuru kaynağıdır. Bu kitapla, yukarıda önerdiğimiz biçimde sınavlara ve okul derslerine hazırlanan her öğrenci, hem alan bilgisini yenileyip canlı tutacak hem de daha bir özgüvenle sınava girecektir. Siz düzenli, kararlı, istekli ve çalışkan öğrencilerimize derslerinde ve sınavlarda başarılar diliyoruz.

Özgül Yayınları


KİTABIN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
 KİTABIN ADI
 KONU ÖZETLİ 8.SINIF TÜM MATEMATİK KONULARINA GÖRE ÇIKMIŞ SORULAR VE ÇÖZÜMLERİ
 Fiyatı
 19 TL.
 Boyutları  19,5x27,5
 Kağıt Kalitesi  1. HAMUR
 Cilt  Amerikan
 
ygs hazırlık